Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Relacje

06.09.17 Gr. III i V rozpoczyna zajęcia w jesiennej edycji Akademii Przedszkolaka

Dla większości dzieci z gr. V, zajęcia ruchowe zorganizowane w Małej Hali Tauron Arena Kraków, to kontynuacja, realizowanego w minionym roku szkolnym miejskiego programu sportowego Akademia Przedszkolaka. Dzieci z gr. III zainicjowały swój udział w obecnej jesiennej edycji. Dla obydwu grup, to atrakcyjna forma rekreacji, prowadzona w bezpiecznej przestrzeni przez nauczycieli wychowania fizycznego z Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków Zachód.
Instruktorzy proponują dzieciom ćwiczenia o charakterze ogólnorozwojowym, zabawowym, rekreacyjny, z wykorzystaniem sprzętu sportowego, odpowiedniego do grupy wiekowej uczestników.
Zajęcia mają na celu podtrzymanie zainteresowania najmłodszych systematyczną aktywnością ruchową, wzmocnienie ich zdrowia oraz podniesienie ogólnego poziomu sprawności fizycznej.
Relacja 2017-09-14, 19:49 | autor: Bożena Woźniak
Przedszkolowo.pl logo