• robią owocowe szaszłyki

2021-09-21, 06:39 Paula Sadowska
  • grupa Leśne Duszki

2021-09-21, 06:27 Paula Sadowska
  • Chociaż było nas mało, pogoda nie dopisała, my bawiliśmy się wspaniale. W dniu Przedszkolaka stworzyliśmy nasze przedszkole oraz samych siebie - z kartonu ;) największą frajdą było malowanie dachu i zabawa w środku !! Przy dźwiękach muzyki, bawiliśmy się z balonami, ćwiczyliśmy i dostaliśmy medale Przedszkolaka . To był wspaniały dzień !

2021-09-21, 06:10 AGNIESZKA ŚWIATŁOŃ
  • 20 września przedszkolaki świętowały swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, święto które przyczynia się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. W tym dniu nie zabrakło dobrej zabawy.

2021-09-21, 06:10 Marta Olubińska
  • Co roku w całej Polsce 20 września małe dzieci obchodzą swoje święto - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzień Przedszkolaka to dla wszystkich dzieci okazja do świętowania, wesołej zabawy, do bycia szczęśliwym… to również dzień wielu atrakcji i niespodzianek…

2021-09-20, 22:31 Zuzanna Kornaś
  • Co roku w całej Polsce 20 września przedszkolaki świętują swój dzień - Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji Panie nauczycielki Przedszkola w Sulmierzycach przygotowały dla dzieci niezwykłą niespodziankę - inscenizację bajki "Jaś i Małgosia". W role postaci bajkowych wcieliły się: Jaś- Katarzyna Płonka Małgosia- Maria Cepa Macocha-

2021-09-20, 22:27 Katarzyna Płonka
  • 15 września „Biedronki” obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Tego dnia na zajęciach uważnie wysłuchaliśmy opowiadania, jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności i talenty, które gdzieś tam drzemią głęboko i czekają na odkrycie.

2021-09-20, 22:25 Zuzanna Kornaś
  • Dnia 17 września dzieci z naszego przedszkola brały udział w Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę”. Dzieci poprzez zabawy ruchowe, słuchanie piosenek o tematyce ekologicznej oraz liczne prace plastyczne utrwalały zasady segregacji śmieci oraz uczyły się dbać o środowisko naturalne.

2021-09-20, 22:22 Anna Wolak
  • 20 września obchodzimy Światowy Dzień Przedszkolaka. To święto ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Z tej okazji dzieci z Przedszkola Samorządowego w Miliczu miło i radośnie spędzały ten dzień. Życzymy nieustającej i wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Wyświetl